41 1240 3028 1111 0000 2824 0176

PKO S.A. X Oddział w Łodzi

Nr konta Parafii Bedoń

Parafia Bedoń - facebook

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

tel.: 665 801 808

95-020 Andrespol, Bedoń Przykościelny

ul. Kościelna 25

Znajdź na Facebooku

Kontakt do Parafii Bedoń

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

W tym roku przeżywamy 23 maja Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to pamiątka Zesłania Ducha Świętego na Apostołów w dniu Pięćdziesiątnicy, o czym czytamy w Dziejach Apostolskich. Apostołowie zgromadzeni wszyscy razem na tym samym miejscu na modlitwie doświadczają cudownego wylania się darów Ducha, dzięki którym zrodził się Kościół i rozpoczęła się jego misja głoszenia Ewangelii aż po krańce świata.

Dzień wcześniej przeżywaliśmy wieczorne czuwanie w Wigilię Uroczystości. Najpierw odbyła się Msza Święta Wigilijna, po której nastąpiła konferencja o Duchu Świętym. Po konferencji trwaliśmy na wspólnej, uroczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu, której kulminacyjnym punktem była modlitwa wstawiennicza oraz indywidualne błogosławieństwo.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział i wspólną modlitwę, pomimo późnych godzin wieczornych. Szczególnie Liturgicznej Służbie Ołtarza, Scholi oraz Wstawiennikom, którzy swoją posługą zechcieli ofiarować modlitwę za konkretne osoby, które o to prosiły.

 

23 maja 2021

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

parafia bedoń - święcenia 2020

Parafia Bedoń

Parafia Bedoń - główna
Parafia Bedoń - facebook

665 801 808

ul. Kościelna 22, Bedoń Przykościelny 

Parafia Bedoń - telefon

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

Parafia Bedoń - poczta
Parafia Bedoń - adres