Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Parafii Bedoń - Spotkania:

II i IV niedziela miesiąca, po wieczornej Mszy Świętej

Email: matkaboza.krolowapolski@gmail.com

Kliknij i zadzwoń:                            - Ksiądz Opiekun

Opiekun duchowy - KSIĄDZ WIKARIUSZ RAFAŁ BALCERZAK

Od niedawna w naszej Parafii pojawiła się nowa grupa formacyjna dla młodzieży po sakramencie bierzmowania, chcącej jeszcze bardziej zbliżyć się do Boga i pogłębić swoją wiarę we Wspólnocie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. KSM opracował specjalne materiały formacyjne, według których Wspólnota przeżywa swoje wkraczanie w dorosłość oraz dojrzałość duchową. Każdego miesiąca towarzyszy nam inny temat przewodni. Obecnie KSM w Polsce przygotowuje się do 30-lecia swojego istnienia.

Do Wspólnoty w Parafii Bedoń należy około 30 osób, ale Grupa jest ciągle otwarta na nowe twarze. Można także przyjść na spotkanie na próbę i potem zdecydować, czy chce kontynuować formację, czy rezygnuję. Spotkania prowadzi Ksiądz Rafał Balcerzak, wikariusz, który jest jednocześnie duchowym opiekunem Wspólnoty. Naszym pragnieniem jest, aby jak najwięcej młodych ludzi chciało podejmować dojrzałe życiowe decyzje, w czym pomogą spotkania formacyjne. W związku z tym, że grupa dopiero od niedawna funkcjonuje w naszej Parafii potrzeba jeszcze wychować nowych animatorów, którzy będą także prowadzić spotkania i zajmować się sprawami organizacyjnymi. Każda pomoc w tym względzie mile widziana.

Obecna grupa rozpocznie drugi rok formacji. Zapraszamy nowych chętnych do rozpoczęcia formacji.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej przygody odkrywania Boga w swoim młodym życiu!

parafia bedoń - katolickie stowarzyszeni młodzieży
Aby dowiedzieć się więcej warto odwiedzić Oficjalną Stronę Internetową Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży,
w szczególności warto zapoznać się ze
STATUTEM KSM