parafia Bedoń

Poniedziałek, 19 kwietnia
Parafia Bedoń - intencje

Intencje Mszy Świętych

Aby zamówić intencje Mszy Świętej należy skontaktować się odpowiednio wcześniej w Kancelarii Parafialnej. Można też zapytać o wolne terminy telefonicznie, bądź przez wiadomość wysłaną z naszej strony. Z racji na duże zainteresowanie zamawianiem Mszy Świętych, intencje na przyszły rok można zgłaszać już od października po ogłoszeniu, że istnieje już taka możliwość. Nie należy odkładać zamawiania Mszy Świętych na ostatnią chwilę. Piękną rzeczą jest się modlić za naszych bliźnich, bo wynika to z Przykazania Miłości do bliźniego. Zwłaszcza wypada pamiętać w modlitwie przy szczególnych okazjach, np. w rocznicę małżeństwa, w dniu imienin, w rocznicę śmierci, itd. Istnieje także możliwość zamówienia Mszy Świętej Gregoriańskiej po wcześniejszym ustaleniu tego z Księdzem Proboszczem.
W naszej Parafii są pewne intencje stałe, np. wynagradzające w pierwsze piątki i soboty miesiąca oraz w intencji księży z racji ich imienin lub rocznicy święceń.

ABY ZAMÓWIĆ INTENCJĘ...

SPRAWDŹ INTENCJĘ NA NAJBLIŻSZE DNI