SPRAWDŹ INTENCJĘ NA NAJBLIŻSZE DNI

parafiabedon24.pl

Parafia Bedoń - intencje

Intencje Mszy Świętych

Aby zamówić intencje Mszy Świętej należy skontaktować się odpowiednio wcześniej w Kancelarii Parafialnej. Można też zapytać o wolne terminy telefonicznie, bądź przez wiadomość wysłaną z naszej strony. Z racji na duże zainteresowanie zamawianiem Mszy Świętych, intencje na przyszły rok można zgłaszać już od października po ogłoszeniu, że istnieje już taka możliwość. Nie należy odkładać zamawiania Mszy Świętych na ostatnią chwilę. Piękną rzeczą jest się modlić za naszych bliźnich, bo wynika to z Przykazania Miłości do bliźniego. Zwłaszcza wypada pamiętać w modlitwie przy szczególnych okazjach, np. w rocznicę małżeństwa, w dniu imienin, w rocznicę śmierci, itd. Istnieje także możliwość zamówienia Mszy Świętej Gregoriańskiej po wcześniejszym ustaleniu tego z Księdzem Proboszczem.
W naszej Parafii są pewne intencje stałe, np. wynagradzające w pierwsze piątki i soboty miesiąca oraz w intencji księży z racji ich imienin lub rocznicy święceń.

ABY ZAMÓWIĆ INTENCJĘ...

17 stycznia 2022
Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła – 16 stycznia 2022 r. Podczas wesela w Kanie Galilejskiej Maryja przyszła z pomocą nowożeńcom. Zachęcała, żeby zwrócić się do Jezusa, to jest kierunek, który
17 stycznia 2022