16 czerwca 2024
Środa, 12 czerwca 2024 r. 17.30 + Mirosława Gładych, Jacka i Stanisława Skiba 17.30 + Małgorzatę Franczyk – geg. 12 17.30 + Piotra, Krystynę, Józefa Stańdo, Józefę Konewka 18.30 –
16 czerwca 2024
Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedziela zwykła – 16 czerwca 2024 r. Królestwo Boże nie jest jakąś odległą abstrakcją. Bóg zasiał ziarno w naszym życiu. Możemy go nie widzieć, nie rozumieć, ale
10 czerwca 2024
Ogłoszenia duszpasterskie X Niedziela zwykła – 9 czerwca 2024 r. Bóg jest źródłem wszelkiego dobra. Troszczy się i kocha każdego z nas. On uczy jak iść Jego drogą, najlepszą dla

ABY ZAMÓWIĆ INTENCJĘ...

Aby zamówić intencje Mszy Świętej należy skontaktować się odpowiednio wcześniej w Kancelarii Parafialnej. Można też zapytać o wolne terminy telefonicznie, bądź przez wiadomość wysłaną z naszej strony. Z racji na duże zainteresowanie zamawianiem Mszy Świętych, intencje na przyszły rok można zgłaszać już od października po ogłoszeniu, że istnieje już taka możliwość. Nie należy odkładać zamawiania Mszy Świętych na ostatnią chwilę. Piękną rzeczą jest się modlić za naszych bliźnich, bo wynika to z Przykazania Miłości do bliźniego. Zwłaszcza wypada pamiętać w modlitwie przy szczególnych okazjach, np. w rocznicę małżeństwa, w dniu imienin, w rocznicę śmierci, itd. Istnieje także możliwość zamówienia Mszy Świętej Gregoriańskiej po wcześniejszym ustaleniu tego z Księdzem Proboszczem.

W naszej Parafii są pewne intencje stałe, np. wynagradzające w pierwsze piątki i soboty miesiąca oraz w intencji księży z racji ich imienin lub rocznicy święceń.

Intencje Mszy Świętych

Parafia Bedoń - intencje