Spotkania: sobota, godz.: 12:00

Email: kontakt@parafiabedon24.pl

Schola dziecięca

W myśl św. Augustyna: Kto śpiewa, dwa razy się modli w naszej Parafii działa grupa dzieci, które pragną swoim talentem muzycznym uwielbiać Boga poprzez oprawę liturgiczną Mszy Świętych. Dzieci spotykają się na próbie w salce katechetycznej przy ul. Kościelnej 22 w soboty o godz. 12:00, pod przewodnictwem animatorki Julii Młynaczyk. Duchową opiekę sprawuje Ksiądz Rafał Balcerzak, wikariusz.

Co do zasady nasza Schola prowadzi śpiewy liturgiczne podczas Mszy Świętej niedzielnej o godz. 10:00, w której głównie uczestniczą rodziny z dziećmi. Dodatkowo krótka próba odbywa się zawsze pół godziny przed Mszą Świętą.

Osoby należące do Scholi należą do dużej rodziny Liturgicznej Służby Ołtarza, mają więc swoje szczególne miejsce i misję w Kościele. Ich zadaniem jest pogłębić swoją wiarę, poznać liturgię Kościoła i ofiarować swój talent muzyczny na chwałę Bożą.
parafia bedoń - schola