41 1240 3028 1111 0000 2824 0176

PKO S.A. X Oddział w Łodzi

Nr konta Parafii Bedoń

Parafia Bedoń - facebook

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

tel.: 665 801 808

95-020 Andrespol, Bedoń Przykościelny

ul. Kościelna 25

Znajdź na Facebooku

Kontakt do Parafii Bedoń

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

W naszej Parafii do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej przygotowywało się ponad 60 dzieci od początku roku szkolnego. Tegoroczne przygotowanie wyglądało inaczej, niż zazwyczaj, a spowodowane to było trwającą na świecie epidemią. Dzieci wraz z Rodzicami nie uczestniczyli tak tłumnie w Maszach Świętych w ciągu roku, jak zazwyczaj to bywało. Jednak mimo wszystko udało się wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Dzieci zostały podzielone na dwie grupy tak, aby na raz nie gromadziło się w naszej świątyni zbyt wiele osób. dlatego najpierw pierwsza grupa uczestniczyła w Uroczystej Mszy Świętej o godz. 10.00, której przewodniczył Ksiądz Rafał Balcerzak, wikariusz, który wygłosił kazanie i udzielił dzieciom Sakramentu Eucharystii. Podczas drugiej Mszy Świętej o godz. 11.30 głównym celebransem był Ksiądz Proboszcz Włodzimierz Kujawin, który również wygłosił okolicznościowe kazanie i udzielił drugiej grupie dzieci Sakramentu Komunii Świętej.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować dzieciom tej wspaniałej uroczystości, podziękować za całe przygotowanie i zaangażowanie. Jednocześnie życzycmy Kochanym Dzieciom, aby Pan Jezus, które przyjęły do swojego serca stał się ich najbliższym Przyjacielem do końca życia. Dziękujemy też z całego serca wszystkim Rodzicom, szczególnie tym zaangażowanym bezpośrednio w przygotowanie Uroczystości, a nade wszystko naszej niezawodnej Pani katechetce Ilonie Najder, która wiele serca włożyła w przygotowanie dzieci do sakramentu spowiedzi świętej i Komunii Świętej.

Wszystkim serdeczne Bóg zapłać! 

16 maja 2021

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

parafia bedoń - święcenia 2020

Parafia Bedoń

Parafia Bedoń - główna
Parafia Bedoń - facebook

665 801 808

ul. Kościelna 22, Bedoń Przykościelny 

Parafia Bedoń - telefon

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

Parafia Bedoń - poczta
Parafia Bedoń - adres