41 1240 3028 1111 0000 2824 0176

PKO S.A. X Oddział w Łodzi

Nr konta Parafii Bedoń

Parafia Bedoń - facebook

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

tel.: 665 801 808

95-020 Andrespol, Bedoń Przykościelny

ul. Kościelna 25

Znajdź na Facebooku

Kontakt do Parafii Bedoń

Już od nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego...

W czasie pandemii koronawirusa zmuszeni byliśmy zawiesić wszelkie spotkania, chcemy jednak teraz, przestrzegając obowiązujących obostrzeń dać wiernym możliwość przybliżania się do Pana Boga poprzez ich udział w życiu naszej Parafii. Dopóki nic się nie zmieni chcemy wznowić większość spotkań dla dzieci, młodzieży i dorosłych już od przyszłego tygodnia. Poniżej przedstawiamy plan spotkań w tygodniu różnych grup parafialnych.

 

NIEDZIELA

1) 9.40 - krótkie katechezy dla dorosłych w kościele przed Mszą Świętą o godz. 10.00 dotyczące wiary katolickiej.

2) Po Mszy Świętej o godz. 10.00 - spotkania Koła Misyjnego DzieciTo nowa grupa dzieci klas III-V, która spotykać będzie się raz w miesiącu, w I niedzielę m-ca, po Mszy Świętej o godz. 10.00 na salce katechetycznej. Spotkania rozpoczną się od października.

3) II i IV niedziela m-ca, godz. 19.00 - spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. To propozycja dla wszystkich, którzy przyjęli już sakrament bierzmowania, a dalej pragną pogłębiać swoją wiedzę religijną, a przede wszystkim relację z Panem Bogiem. Od zaszłego roku istnieje te grupa, która z chęcią przyjmie nowych chętnych. Pierwsze spotkanie organizacyjne 13 września (niedziela) o godz. 19.00 na salce katechetycznej.

 

PONIEDZIAŁEK

19.00 - spotkania Uczniów Chrystusa. Od wielu lat istnieje grupa Uczniów Chrystusa, która w tym roku podejmie zupełnie nową formę spotkań, opierającą się na 5-tygodniowych cyklach. Zachęcamy dorosłych do udziału, warto przyjść choć raz, by samemu przekonać się, że na prawdę warto z tej propozycji skorzystać. Pierwsze spotkanie organizacyjne 31 sierpnia (poniedziałek) o godz. 19.00.

 

WTOREK-CZWARTEK

W tych dniach planowane są spotkania dla kandydatów do bierzmowania, ale dokładne daty zostaną jeszcze podane, bo zależy to od liczby kandydatów chętnych do przystąpienia do tego sakramentu w przyszłym roku.

 

PIĄTEK

Wieczorne spotkania oazowe dla młodzieży w duchu Ruchu Światło-Życie. Idąc za założeniami Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego pragniemy utworzyć grupę młodzieży, liderów parafialnych, pragnących pogłębić swoją relację z Panem Bogiem, a bardziej ambitnych przygotować do animowania kolejnych spotkań parafialnych.

Po Mszy Świętej wieczornej rozpoczyna się spotkanie dla uczniów klas VI-VIII oraz szkół ponadpodstawowych.

Zapraszamy do następujących grup formacyjnych

klasa VI - Oaza Ewangelizacyjna pierwszego stopnia

klasa VII - Oaza Ewangelizacyjna drugiego stopnia

klasa VIII - Oaza Ewangelizacyjna trzeciego stopnia

klasa I ponadpodstawowa - Oaza Nowego Życia pierwszego stopnia

klasa II ponadpodstawowa - Oaza Nowego Życia drugiego stopnia

klasa III ponadpodstawowa - Oaza Nowego Życia trzeciego stopnia

Do formacji mogą przystąpić osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z Oazą. Jest nas kilkunastu, a warto, by grupa ta rozrosła się jak najbardziej, wszystko na większą chwałę Bożą. Pierwsze spotkanie organizacyjne 4 września (piątek) o godz. 19.00.

 

SOBOTA

1) I i III sobota m-ca, godz. 10.00 - spotkania dla ministrantów. Zapraszamy chętnych chłopców po klasie III, którzy pragną służyć Chrystusowi przy Ołtarzu. Tutaj dużą rolę odgrywają Rodzice, do których należy zachęcenie swoich dzieci do służby w Parafii.

W I soboty m-ca o godz. 10.00 - dla uczniów szkół podstawowych

W III soboty m-ca o godz. 10.00 - dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Pierwsze spotkanie organizacyjne dla ministrantów i kandydatów 5 września (sobota), wieczorem o godz. 19.00.

2) W każdą sobotę m-ca o godz. 12.00 - spotkanie i próba śpiewu scholi, która uświetnia liturgię niedzielnych i świątecznych Mszy Świętych o godz. 10.00.

 

Pozostałe spotkania i nabożeństwa będą ogłaszane w naszym kościele na bieżąco.

Serdecznie Was pozdrawiamy i zapraszamy do uczestniczenia w życiu naszej Parafii. Szczególnie prosimy Rodziców, by zaprosili swoje dzieci do włączania się do grup parafialnych.

29 sierpnia 2020

Program duszpasterski
na rok 2020-2021

parafia bedoń

Parafia Bedoń

Parafia Bedoń - główna
Parafia Bedoń - facebook

665 801 808

ul. Kościelna 22, Bedoń Przykościelny 

Parafia Bedoń - telefon

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

Parafia Bedoń - poczta
Parafia Bedoń - adres