Parafia Bedoń - adres
Parafia Bedoń - poczta

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

Parafia Bedoń - telefon

ul. Kościelna 22, Bedoń Przykościelny 

665 801 808

Parafia Bedoń - facebook
Parafia Bedoń - główna

Parafia Bedoń

parafia bedoń
08 lipca 2024

Ogłoszenia duszpasterskie

XIV niedziela – 7 lipca 2024 r.

 1. Jezus mieszkańcom swoich rodzinnych stron wydał się zbyt powszedni. Z powodu swojego niedowiarstwa nie doświadczyli mocy Bożej. „Nie mógł tam zdziałać żadnego cudu” – słyszymy podczas dzisiejszej liturgii słowa. Nam także grozi rutyna w obcowaniu ze świętością i dotyczy to również Eucharystii. Zwróćmy się więc do Jezusa, prosząc Go, aby odnowił w nas świadomość, jak wielkim darem jest Jego bliskość.
   
 2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po południu aż do mszy wieczornej.
   
 3. W sobotę przypada rocznica pierwszego kanonizowanego małżeństwa Zelli i Ludwika Martin. Prosimy obchodzić ten dzień duchowo jako dzień męża i żony.
   
 4. Również w sobotę przypada rocznica objawień fatimskich. Zapraszamy wieczorem na mszę fatimską z procesją różańcową wokół kościoła.
   
 5. Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy, która odbędzie się w przyszłą niedzielę. Zapisuje pani Barbara Wieteska przed kościołem.

 

 1. Modlimy się za dzieci i młodzież przebywających na wakacjach a także za rolników, aby mogli szczęśliwie zebrać plony.
   
 2. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu dzień swoich imienin lub urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia, a wyjeżdżającym na wakacje i zasłużony wypoczynek, życzymy błogosławieństwa Bożego w podróży i opieki Matki Bożej. Odpoczywając nie zapominajmy o niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie. Pamiętajmy o godnym stroju w czasie uczestniczenia w niedzielnych nabożeństwach i podczas nawiedzania świątyń w wakacje.
   
 3. Polecamy czytelnikom nowe numery tygodników: Idziemy, Gość Niedzielny oraz Niedziela. Życzymy udanej niedzieli. Matka Boża Królowa Polski niech wyprasza potrzebne łaski i moc ducha Gościom, Parafianom, Dobrodziejom i wszystkim modlącym się w naszym kościele.
   
 4. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszli w tym tygodniu:
 • Grzegorz Brzoza z Żytniej;
 • Bogusława Pladek z Gminnej;

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Kontakt do Parafii Bedoń

Znajdź na Facebooku

95-020 Andrespol, Bedoń Przykościelny

ul. Kościelna 25

tel.: 665 801 808

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

Parafia Bedoń - facebook

Nr konta Parafii Bedoń

PKO S.A. X Oddział w Łodzi

41 1240 3028 1111 0000 2824 0176