41 1240 3028 1111 0000 2824 0176

PKO S.A. X Oddział w Łodzi

Nr konta Parafii Bedoń

Parafia Bedoń - facebook

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

tel.: 665 801 808

95-020 Andrespol, Bedoń Przykościelny

ul. Kościelna 25

Znajdź na Facebooku

Kontakt do Parafii Bedoń

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIV Niedziela - Chrystusa Króla – 20 listopada 2022 r.

 1. Obchodzimy dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Skarb królowania Chrystusa spoczywa w małej przestrzeni krzyża, w kilku słowach, jakie wypowiedział przed śmiercią. Jego królestwo nie jest z tego świata. Jest ono słodkie i Łagodne, nie przemawia językiem siły, ale miłości, dlatego też jest odpowiedzią na nasze najgłębsze pragnienia. Jakiekolwiek nie byłoby nasze życie i codzienne problemy, należymy do Króla. Podporządkujmy na nowo Jego władzy nasze życie, aby On sam zyskał w nim pierwszeństwo.
   
 2. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na utrzymanie WSD. Wyższe seminarium Duchowne zapewnia o darze modlitwy wspólnoty seminaryjnej i serdecznie dziękuje za wszelką życzliwość oraz okazywaną pomoc.
   
 3. Jak było zapowiadane, dziś po mszy dla dzieci o godz. 10.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych, natomiast wieczorem o godz. 17.00 msza św. oraz spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

 

 1. Naszemu Panu Organiście, wszystkim którzy tworzą chór, zespołowi młodzieżowemu i scholii dziecięcej i opiekunom z racji wspomnienia św. Cecylii, ich patronki, składamy najlepsze życzenia i polecamy opiece Matki Bożej.

 

 1. Rodzina Radia Maryja zaprasza w najbliższą sobotę na pielgrzymkę do Torunia.

 

 1. W przyszłą niedzielę (27 XI) rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Od poniedziałku, 28 listopada, Msza św. roratnia w naszym kościele będzie odprawiana o godz. 7.00 rano.

 

 1. W przyszłą niedzielę I Adwentową zostaną poświęcone opłatki wigilijne. Byłoby dobrze gdyby trafiły one do domów i mieszkań naszych parafian. Nabywanie opłatków wigilijnych poświęconych w parafii jest znakiem identyfikowania się z parafią i jedności. Bardzo proszę łączników parafialnych o pomoc w roznoszeniu, zwłaszcza do tych mieszkańców, którzy mają daleko do kościoła.

 

 1. Duszpasterstwo Pracowników Nauki zaprasza nauczycieli akademickich na spotkanie formacyjne, które odbędzie się we wtorek 22 listopada o godz. 19.00 w parafii św. Alberta.
   
 2. Polecamy prasę katolicką. Przy wyjściu z kościoła nowe numery tygodników: Gość Niedzielny, Mały Gość, Niedziela, Idziemy. Życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.
   
 3. Do wieczności odeszli od nas w tym tygodniu:
  Janina Mróz ze Słowiańskiej;
  Marianna Mikołajczyk z Wiączynia Dolnego;

Patryk Janiak z Zabawnej;

Andrzej Milczarek z Parandowskiego.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

22 listopada 2022
parafia bedoń

Parafia Bedoń

Parafia Bedoń - główna
Parafia Bedoń - facebook

665 801 808

ul. Kościelna 22, Bedoń Przykościelny 

Parafia Bedoń - telefon

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

Parafia Bedoń - poczta
Parafia Bedoń - adres