41 1240 3028 1111 0000 2824 0176

PKO S.A. X Oddział w Łodzi

Nr konta Parafii Bedoń

Parafia Bedoń - facebook

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

tel.: 665 801 808

95-020 Andrespol, Bedoń Przykościelny

ul. Kościelna 25

Znajdź na Facebooku

Kontakt do Parafii Bedoń

Ogłoszenia duszpasterskie

XXXIII niedziela – 13 Listopada 2022 r.

 1. „ Przez swoją wytrwałość ocalicie życie wasze” – zapewnia nas Jezus w Ewangelii. Prześladowania, o których dziś słyszymy, nie powinny nas przerażać, podobnie jak perspektywa końca i związanego z nim sądu. Przeżywając Eucharystię, chcemy stawać przed Bogiem w Duchu i prawdzie z nadzieją, że czcząc Jego imię, możemy oczekiwać ocalenia i chwalebnej przyszłości.
   
 2. Przeżywamy w tą niedzielę VI Światowy Dzień Ubogich. Możemy włączyć się w to dzieło wypełniając artykułami spożywczymi i chemicznymi „Tytki charytatywne”. Zebrane w ramach akcji artykuły pozostaną do dyspozycji parafii z przeznaczeniem dla ubogich. Również ofiary składane dziś na tacę będą przeznaczone na ubogich Archidiecezji Łódzkiej. Natomiast po mszy św. do puszki możemy złożyć ofiarę z racji Dnia solidarności z Kościołem Prześladowanym.

 

 1. Za tydzień po Mszy św. z godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci I komunijnych na salce katechetycznej. Wkrótce dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa – modlitewniki.
  Ks. Piotr zaprasza również w przyszłą niedzielę bierzmowanych na mszę św. wieczorną o 17.00 i na spotkanie formacyjne.

 

 1. Dziś po mszy dziecięcej z godz. 10.00 na salce spotkanie organizacyjne dla Oazy Dzieci Bożych.

 

 1. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata jest zarazem świętem Akcji Katolickiej. Obchody odbędą się w Bazylice Archikatedralnej. W przeddzień w sobotę 19 listopada odbędzie się Dzień Jedności Służby Liturgicznej Ołtarza. Gościem specjalnym będzie ks. Jakub Bartczak, który na zakończenie wystąpi z koncertem chrześcijańskiego rapu pt. „Królów Król. Również jubileusz ministrancki, na którym zostaną uhonorowani zasłużeni ministranci. Prawdopodobnie Ks. Piotr zorganizuje wyjazd do katedry z ministrantami.
   
 2. Duszpasterstwo Akademickie „Piątka” zaprasza do udziału w programie Akademia Liderów. Jest to szkolenie przeznaczone dla młodzieży akademickiej, podczas którego studenci będą mogli wzmocnić swoje zdolności przywódcze, przez ćwiczenie odpowiednich umiejętności i postaw. W ciągu 8 sesji uczestnicy otrzymają gruntowne przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Szczegóły na profilu facebookowym DA „Piątka”.

 

 1. Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowe numery tygodników: Gość niedzielny, Niedziela, oraz Idziemy.

 

 1. Życzymy miłej, spokojnej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.

12 listopada 2022
parafia bedoń

Parafia Bedoń

Parafia Bedoń - główna
Parafia Bedoń - facebook

665 801 808

ul. Kościelna 22, Bedoń Przykościelny 

Parafia Bedoń - telefon

matkaboza.krolowapolski@gmail.com

Parafia Bedoń - poczta
Parafia Bedoń - adres