Msza Święta o urodzaje i błogosławieństwo

W sobotę 22 maja odbyła się Msza Święta polowa z modlitwą o urodzaje, o uświęcenie pracy ludzkiej oraz za cierpiących niedostatek w Eufeminowie, przy przydrożnym krzyżu. Wspólnie z mieszkańcami Eufeminowa i zaproszonymi gośćmi modliliśmy się o dobrą pogodę i obfite plony dla rolników, hodowców oraz, by nigdzie na świecie nie brakowało chleba. Mszy Świętej przewodniczył Ksiądz Rafał Balcerzak, wikariusz.

W przyszłą sobotę 29 maja spotykamy się podobnie na wspólnej modlitwie, tym razem przy kapliczce przydrożnej w Jordanowie wraz z Parafianami, by nieustannie słać nasze błagania do Boga Wszechmogącego o oddalenie klęsk żywiołowych i dobre owoce ludzkiej pracy.

Dziękujemy serdecznie za organizację tychże Uroczystości oraz wspólną modlitwę. Niech dobry Bóg zawsze błogosławi tym, którzy poprzez ciężką pracę w polu starają się o byt i godziwe życie swoje własne i nas wszystkich.

23 maja 2021

Modlitwa o urodzaje