30 maja 2020

24-godzinne Nabożeństwo

Stało się to już naszą nową tradycją, aby przeżyć parafialny Dzień Skupienia, który trwa całą dobę. U progu Wielkiego Postu, w drugim jego tygodniu

z piątku na sobotę trwa nieprzerwana Adoracja Najświętszego Sakramentu. Wielu chętnie przychodzi do świątyni na Adorację mimo bardzo późnych godzin. Wyznacza się poszczególne ulice, czy wioski, albo też grupy parafialne na godzinne dyżury modlitewne w świątyni. Dzięki temu mamy pewność, że zawsze ktoś czuwa przy Panu Jezusie, ale w każdej porze każdy może przyjść.

Oprócz ciągłej, całodobowej Adoracji trwają też inne Nabożeństwa, jak np. Adoracja Krzyża, Namiot Spotkania, Godzinki do Matki Bożej Bolesnej, Jutrznia, Anioł Pański, Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia i inne.